USA doradca ubezpieczeniowy

Doradca ubezpieczeniowy w USA- witamy na naszej stronie internetowej !

USA doradca ubezpieczeniowy

Doradca ubezpieczeniowy w USA: Chciago

Jeśli mieszkasz i pracujesz na stałe w USA  powinieneś poważnie pomyśleć o jak najszybciej o ubezpieczeniu na życie lub zdrowie.
Powstaje jednak pytanie, jakie ubezpieczenia w USA są najlepsze, jakie wybrać? W tym zakresie dobrze jest skorzystać z porad osoby jaką jest doradca ubezpieczeniowy w USA. Doradca ubezpieczeniowy pomoże nam wybrać najbardziej przydatne ubezpieczenia oraz doradzi najlepsze towarzystwo ubezpieczeń, w którym możemy się ubezpieczyć. Zapewne zapytają Państwo, gdzie możemy znaleźć takiego doradcę? W tym właśnie miejscu pragnę polecić Państwu moją osobę, jako profesjonalnego doradcy ubezpieczeniowego w USA

Doradca ubezpieczeniowy w Chicago: Stan Nowak.

Pragnę się Państwu przedstawić: nazywam się Stan J. Nowak, jestem Specjalistą d/s Ubezpieczeń osób prywatnych oraz biznesów. Urodziłem się w USA, w rodzinie emigrantów z Polski, dlatego znam język polski i potrafię doskonale komunikować się zarówno po polsku ja i angielsku, co daje mi ogromne możliwości przy współpracy z polskimi jak również  amerykańskimi klientami. Moja firma (Integra Ubezpieczenia w USA) specjalizuje się w kilkunastu rodzajach ubezpieczeń dostępnych w USA. Są to między innymi: Plany 401K, Swiadczeniach dla pracowników, Planowaniu Majątkowym, Umowy Kupna-Sprzedazy, Opiece Długoterminowej, Zabezpieczeniu Zarobków, ubezpieczenia na Zdrowie w USA, ubezpieczenia na na Życie w USA, Odszkodowania za Wypadki w Pracy.

Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania związane z ubezpieczeniem w USA, zarówno dla siebie, swojej firmy lub rodziny, proszę o kontakttelefoniczny z moim biurem znajdującym się w Chicago Zapraszam również na bezpłatną konsultację (telefoniczną lub wizytę w biurze)w sprawach ubezpieczenia w USA  

Proszę pamiętać iż w dzisiejszym świecie bez ubezpieczeń nie da się praktycznie funkcjonować, nawet jeżeli nie chcemy się samodzielnie ubezpieczać, co nie jest mądrym pomysłem, to i tak obowiązkowo jesteśmy osobami ubezpieczonymi od pewnych zjawisk, weźmy chociażby na przykład naszą emeryturę, jedyną możliwością żeby pod nią nie podlegać jest bycie niewidzialnym dla Państwa.

doradca ubezpieczeniowy USA