Ubezpieczenia w Chicago

Szanowni Państwo !

Firma NSIInc. bazując się na wieloletnim doświadczeniu, proponuje współpracę w wielu dziedzinach ubezpieczeń. Rzetelnie analizujemy potrzeby klienta korzystając z współpracy z wieloma renomowanymi firmami ubezpieczeniowymi. Naszym celem jest zadowolenie klienta, dlatego nieustannie wzbogacamy nasze oferty. Posiadamy pełen wybór produktów, wśród których z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Ubezpieczenia w Chicago 

Dzięki współpracy z wieloma firmami jesteśmy w stanie zapewnić Państwu szereg usług finansowych. Działamy na terenie miasta Chicago, na przedmieściach oraz w całym stanie Illinois. Oferowane przez nas produkty ubezpieczeniowe majątkowe, zdrowotne i plany emerytalne należą do najtańszych i najbardziej efektywnych na rynku USA i w pełni zaspokajają wymagania każdego Klienta.

Naszym Klientom proponujemy ubezpieczenia największych, renomowanych Towarzystw Ubezpieczeniowych w USA. Prowadzimy ubezpieczenia na życie z funduszem inwestycyjnym i ubezpieczenia grupowe w zakładach zatrudniających już od trzech pracowników. Obsługujemy fundusze inwestycyjne oraz programy emerytalne. Poza szeroko pojętą branżą ubezpieczeniową zajmujemy się także pośrednictwem kredytowym – kredyty indywidualne (hipoteczne, gotówkowe), kredyty dla firm oraz leasingi, a także pomocą poszkodowanym w uzyskaniu dodatkowego odszkodowania po wypadkach.

W naszej działalności stawiamy na jakość obsługi Klienta. Stosownie do potrzeb Klienta dobieramy najbardziej optymalne rozwiązanie. Chcemy być agencją przyjazną oraz otwartą na oczekiwania Klientów, dlatego każdego traktujemy indywidualnie. Służymy rzetelną informacją, fachową pomocą i profesjonalną obsługą w wyborze najkorzystniejszej oferty ubezpieczeniowej bądź finansowej.