Ubezpieczenia w Chicago: Informacje

Ubezpieczenie na życie w Chicago.

Posted by:

Ubezpieczenie na życie w Chicago.

Ubezpieczenie na życie w Chicago

Dlaczego muszę się ubezpieczyć na życie ?

Mając wykupioną w naszej firmie polisę ubezpieczeniową na życie wiesz, że po Twojej śmierci twoi bliscy będą w stanie nadal płacić należności i realizować swoje marzenia.  Nie będą musieli się martwić o to, skąd wziąć pieniądze na następną ratę kredytu za dom czy samochód.

Polisy ubezpieczeniowe oferowane przez Integra Insurance w Chicago, oferują nie tylko ubezpieczenie na życie. Niektóre polisy pozwalają gromadzić fundusze i po upływie określonego czasu, pozwalają na pełne korzystanie z nich, pożyczając je w miarę potrzeb ubezpieczonego. Można więc jeszcze za życia czerpać korzyści z wykupionego w naszej firmie ubezpieczenia na życie.

Integra – Ubezpieczenia w Chicago oferuje rozmaite polisy ubezpieczenia na życie. Jeśli masz pytania, skontaktuj  się z naszym biurem:

Integra Insurance and Financial Services, Inc.
6020 W. Higgins Ave, Suite A, Chicago IL 60630
Tel (773)774-5750 Fax (773)774-5950

 

0


About the Author:

Stan Nowak - Ubezpieczenia w Chicago. Pragnę się Państwu przedstawić: nazywam się Stan J. Nowak, jestem Specjalistą d/s Ubezpieczeń Firm i osób prywatnych. Urodziłem się w USA, w rodzinie emigrantów z Polski, dlatego znam język polski. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mojej firmy Integra Insurance.